قوانین انجمن

در این بخش قوانین انجمن ایده و اختراعات تجاری ایران به زبان ساده توضیح داده شده است. البته بسیاری از این قوانین جنبه حقوقی دارند، اما ما سعی کردیم قابل درک ترین قوانین را در این بخش درج نماییم.

توجه داشته باشید! قوانین انجمن ایده و اختراعات تجاری ایران جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و با هدف برقراری ارتباط مفید و موثر در هر لحظه ممکن است تغییر کند. تغییرات مهم در این بخش درج خواهد شد و درج تغییرات به معنای این است که شما قوانین ما را پذیرفته اید.

قوانین

شما در هر لحظه از شبانه روز بدون محدودیت می توانید محتوای عمومی انجمن ایده و اختراعات تجاری ایران را مشاهده نمایید، اما برای استفاده از خدمات انجمن و مشارکت در مباحث انجمن نیازمند یک حساب کاربری هستید. وقتی شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید ما به شما یک نام کاربری و رمز عبور منحصر بفرد خواهیم داد و اطلاعات حساب کاربری مشخصات شما را بطور دقیق به ما نشان خواهد داد.

در هنگام ایجاد حساب کاربری توجه کنید که مشخصات خود را بطور دقیق و واقعی وارد کنید، توجه داشته باشید مشخصات غیر واقعی و جازدن دیگران بجای خود به معنای نقض قوانین و مقررات بوده و قابل پیگرد خواهد بود، و ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم که هر لحظه حساب کاربری شما را حذف یا غیر فعال کرده و در صورت بروز هرگونه تخلف مراتب را از طریق مراجع قانونی ذیصلاح پیگیری نماییم.

توجه

  • در این انجمن هیچ محتوای و مبحث غیر اخلاقی منتشر نخواهد شد.
  • ثبت نام و ایجاد حساب کاربری هیچگونه محدودیت سنی ندارد.
  • لازم به توضیح است شما مسئول کلیه فعالیت های حساب کاربری خود هستید و باید نام کاربری و رمز عبور خود را بصورت محرمانه حفظ کنید. اگر شما متوجه شدید فعالیت مشکوکی در حساب کاربری شما انجام شده یا کسی به شکل مخفیانه از حساب کاربری شما استفاده می کند، سریعا مراتب را به اطلاع ما برسانید.

هزاران نفر از سراسر جهان از انجمن مرکز ایده و اختراعات تجاری ایران بازدید می کنند، ما از شما انتظار داریم که رفتار مسئولانه داشته باشد و به ما در رشد فعالیت ها و حفظ حقوق کاربران و بازدید کنندگان کمک کنید.

  • قوانین را رعایت کنید ! هرگز اقدامی نکنید که قوانین و حقوق دیگران نقض شود. خارج از قواعد عمومی فعالیت نکنید.
  • دروغ نگویید ! هرگز فعالیت کاذب، گمراه کننده و نادرست انجام ندهید، مطمئن شوید که هیچ چیز فریبنده و جعلی نیست.
  • اطلاعات و ارقام غیر واقعی و نادرست درج نکنید ! در بخش هایی از وب سایت مثل فرم ها، پروفایل، انجمن و غیره … که امکان درج و ارسال اطلاعات، مشخصات، محتوا و ارقام برای شما فراهم شده است دقیق باشید، توجه داشته باشید درج اطلاعات، مشخصات، محتوا و ارقام و مبالغ برای شما تعهد آور است و از طرف مرکز ایده و اختراعات تجاری ایران و سایر کاربران قابل پیگرد خواهد بود.
  • هرگز کسی را قربانی نکنید ! هرگز کسی را اذیت و آزار نکنید و از درج کلمات توهین آمیز و زشت و ناپسند بپرهیزید و هرگز به کسی افترا نبندید.
  • هرگز از اسپم و هرزنامه استفاده نکنید ! از درج تبلیغات یا موارد غیر مجاز بپرهیزید، هرگز نامه یا ایمیل های ناخواسته و تبلیغاتی برای ما ارسال نکنید، از ارسال ایمیل های زنجیره ای، تبلیغاتی، ایمیل مارکتینگ، پاسخ های خودکار و یا هرزنامه به ما خودداری کنید.
  • هرگز از کامپیوتر و دستگاه های ناسالم استفاده نکنید ! از کامپیوتر و دستگاه های ویروس دار یا دارای نرم افزارهای مخرب برای بازدید از سایت ما استفاده نکنید، سعی کنید از کد و برنامه های مخرب برای دسترسی به سرورهای ما استفاده نکنید. (هرگونه عملیات مخرب و غیرقانونی توسط مرکز ایده و اختراعات تجاری ایران شناسایی و پیگیری خواهد شد)
  • از اطلاعات شخصی سایر کاربران سوء استفاده نکنید ! هنگام استفاده از خدمات ما، مخصوصا زمانی که با ما همکاری می کنید ! ممکن است اطلاعات سایر کاربران به شما نمایش داده شود، این اطلاعات مواردی چون نام، نام کاربری، ایمیل و غیره … خواهد بود. توجه داشته باشید این اطلاعات به منظور پیشبرد اهداف طرفین است، هرگز از این اطلاعات برای مزاحمت، ایجاد ارتباط خارج از چهارچوب، زد و بند، بند و بست و مقاصد دیگر استفاده نکنید.